Daun Pisang (Parkcity Bintulu)

Daun Pisang (Parkcity Bintulu) merupakan salah satu destinasi popular bagi penggemar makanan autentik di Kedai Makan, Bintulu, Malaysia. Terletak di kawasan yang mudah diakses, restoran ini dikenali dengan hidangan tradisional yang kaya rasa dan suasana yang selesa. Dengan konsep kedai makan yang mengutamakan kualiti dan nilai tempatan, Daun Pisang menjadi pilihan utama ramai penduduk sekitar. Sesuai untuk pencarian “kedai makan near me”, tempat ini menawarkan perkhidmatan mesra serta hidangan panas yang memuaskan selera, menjadikannya antara nama terkemuka dalam landskap makanan Bintulu.

Daun Pisang (Parkcity Bintulu)

Alamat

97000 Bintulu, Sarawak, Malaysia

telefon

None

Lokasi Daun Pisang (Parkcity Bintulu)
Pendapat

4.3/5 (Baca Ulasan)

MAKLUMAT LANJUT

Kedai makan ni memang menjadi pilihan kalau lapar waktu malam di Bintulu. Daun Pisang (Parkcity Bintulu) ni sediakan makanan panas macam nasi goreng, mee goreng dan lauk kampung yang sedap dan berpatutan. Lokasinya senang cari dekat Parkcity, sesuai kalau nak makan lepak-lepak. Walaupun tempatnya biasa je, tapi makanan konsisten dan layanan cepat. Dapat rating 4.3 tu memang patut – berbaloi untuk rasa dan harga.

Jumaat6:30 PG–8:00 PTG
Sabtu6:30 PG–8:00 PTG
Ahad6:30 PG–8:00 PTG
Isnin6:30 PG–8:00 PTG
Selasa6:30 PG–8:00 PTG
Rabu6:30 PG–8:00 PTG
Khamis6:30 PG–8:00 PTG

Maklumat Lanjut

Di manakah lokasi Daun Pisang (Parkcity Bintulu)?

Daun Pisang (Parkcity Bintulu) terletak di 97000 Bintulu, Sarawak, Malaysia, menjadikannya salah satu kedai makan near me yang mudah diakses oleh penduduk tempatan dan pelancong. Kedai ini berada di kawasan yang strategik dalam Parkcity Bintulu, membolehkan pelanggan menikmati hidangan sedap dengan suasana yang selesa dan kemas.

Apakah jenis masakan yang disediakan oleh Daun Pisang (Parkcity Bintulu)?

Daun Pisang (Parkcity Bintulu) terkenal dengan masakan tempatan autentik yang dimasak dengan bahan segar dan rempah asli. Pelanggan boleh menikmati pelbagai hidangan seperti nasi lemak, rendang, dan lauk berlauk kampung yang disajikan dalam suasana yang mesra dan selesa di hati 97000 Bintulu.

Adakah Daun Pisang (Parkcity Bintulu) buka setiap hari?

Walaupun maklumat operasi harian (None, None) menunjukkan tiada butiran waktu khusus, kebanyakan kedai makan near me di Bintulu beroperasi setiap hari kecuali hari istimewa atau cuti kebangsaan. Disyorkan agar pelanggan menghubungi terus Daun Pisang (Parkcity Bintulu) untuk mendapatkan maklumat terkini mengenai waktu operasi sebelum kunjungan.

Bagaimanakah rating Daun Pisang (Parkcity Bintulu) di kalangan pelanggan?

Daun Pisang (Parkcity Bintulu) memperoleh rating 4.3 daripada 5, menunjukkan kepuasan tinggi daripada pelanggan atas kualiti makanan, perkhidmatan, dan suasana restoran. Rating ini menjadikannya antara destinasi makanan popular di Sarawak, terutamanya bagi mereka yang mencari pengalaman makan autentik di Malaysia.

Go up
×
Adakah anda suka laman web kami?
Tutup